Pohřební služba Onyx Kladno

Nabídka smutečního zboží

Na této stránce najdete výběr z naší nabídky. Při osobním sjednávání pohřbu Vám dáme na výběr z kompletní nabídky z katalogu.

Smuteční vazba

Pohřební služba ONYX pro Vás zajistí veškerou smuteční vazbu z vlastní vazárny. Může se jednat o vazbu rostlou i umělou. Vybírat můžete mezi množstvím variant smutečních kytic na rakev, věnců, kytic na položení i kytic vypichovaných. Vazba může být doplněna o smuteční stuhy s textem. Naše pohřební služba také zajišťuje zapůjčení tzv. zápůjční výzdoby. Jedná se o umělou kytici na rakev a jeden až tři umělé věnce, které mohou být na pietní akt zapůjčeny a doplněny o pohřební stuhy.

Jako ukázka smutečních vazeb je uvedeno několik druhů vazeb. Každou vazbu je možno individuálně přizpůsobit nárokům objednavatele.

Rakve

Nabízíme velký výběr rakví v různých variantách provedení a v různých cenových relacích. Všechny druhy rakví lze dodat ve standardních i nestandardních rozměrech. Jednotlivé typy lze také dodat v několika barevných provedeních.

Parte

Při sjednávání naše pohřební služba zajistí i stylizaci a tisk smutečního oznámení - parte. Přímo v naší sjednávací kanceláři lze vybrat z množství nabízených motivů, veršů a stylů takový, který bude splňovat zcela Vaše představy. Po odsouhlasení návrhu smutečního oznámení, Vám bude ihned vytištěno, případně zkompletováno se smutečními obálkami.

Urny

V naší nabídce nechybí ani velký výběr uren. Jedná se o ozdobné obaly na urnu v provedení různých materiálů. Na přání zákazníka lze zajistit i štítek s daty zesnulého.

Obraťte se na nás, kdykoliv.

NONSTOP ZDARMA
800 11 18 18