POHŘEBNÍ SLUŽBA KLADNO
NONSTOP LINKA
telefon 312 242 546
mobil 606 607 434
SLUŽBY

Rozloučení v obřadní síni nebo kostele

Velká obřadní síň Kladno

Pohřební služba ONYX zajišťuje smuteční rozloučení ve Velké obřadní síni kladenských hřbitovů. Jedná se v současné době o nejrozšířenější místo posledního rozloučení se zesnulým. Naše pohřební služba je výhradním provozovatelem obřadní síně, což zaručuje důstojné prostředí pro smuteční obřad a profesionální přístup k pozůstalým. V rámci obřadu lze zajistit i vystavení zesnulého před obřadem, příp. možnost vlastní úpravy zesnulého ve speciální místnosti k tomuto účelu určené, služby řečníka, reprodukovanou i živou hudbu a další individuální přání pozůstalých jako třeba převoz květinových darů po obřadu na Vámi určené pohřebiště v Kladně a jeho okolí. Více o obřadní síni.

Malá obřadní síň a krematorium Kladno

Pokud se nerozhodnete pro naší Velkou obřadní síň, existují v Kladně ještě dvě varianty, kde se mohou konat civilní obřady. Ani u těchto variant se nemusíte starat o zajištění termínu. My za Vás vykomunikujeme se soukromým subjektem čas a datum konání obřadu a vše bude probíhat ve Vámi vybrané obřadní síni.

Obřady v kostele

Jsme schopni také zajistit kompletní rozloučení v kostele. Zajistíme převoz  zemřelého, smuteční vazby, také reprodukovanou či živou hudbu příp. poslední rozloučení před samotným obřadem (rakev je naposledy otevřena). Následně také provádíme vynesení rakve z kostela a následný převoz zemřelého do krematoria nebo na místo posledního odpočinku dle Vašeho rozhodnutí. 

 

Veškeré typy posledního rozloučení, ať již v kostele či obřadní síni zajišťujeme také v rámci celé České republiky.

 

 

 
 
© 2023 Pohřební služba Onyx   Vyrobeno v Artanet.cz